0.00 €

OSTUKORV

KOKKU 0.00

Ajurveeda konsultatsioon

Tervise toetamiseks pakume erinevaid ajurveeda konsultatsioone. Konsultatsioon Tasakaalu taastamine on suunatud neile, kes soovivad tuua oma ellu muutusi, mis aitavad taastada tervist ja seda säilitada ning näha ka põhjuseid, mis on viinud neid tasakaalutusse. Toitumisalane konsultatsioon on keskendunud tasakaalustamisele läbi ajurveedaliku toitumise. Ajurveeda kehatüüp on põhjalik konsultatsioon teie ajurveeda konstitutsioonist (Prakritist) ja sellest, kuidas seda sobiva toitumise ja eluviisiga toetada.

Tasakaalu taastamine

Ajurveeda tervise konsultatsioon
Kestvus: 120 minutit

Konsultatsiooni käigus vaatame üle teie praeguse elustiili, toitumise ja tervise seisundi, kasutades selleks ajurveeda keele, pulsi ja iridodiagnostika meetodit. Koostame individuaalsed soovitused tasakaalu saavutamiseks läbi eluviisi ja tegevuste (Dinacharya), ajurveedaliku dieedi (Pathya Ahara), taimsete toidulisandite (Aushadha) ja teraapiate (Chikitsa). Fookus on sellel, et aidata teil mõista elustiili ja toitumise mõju tervisele ning mõista oma kehatüüpi ja selle omapära tervise säilitamisel või taastamisel. Tervise probleemide korral võib individuaalne konsultatsioon anda uue vaatenurga teie seisundi kohta ja aidata sümptomitega paremate tulemuste saavutamiseks töötada.

Broneeri konsultatsioon siin

Toitumisalane konsultatsioon

Ajurveedalik toitumine
Kestvus: 90 minutit

Igaüks meist on ainulaadne ja teades seda, võib öelda, et mis sobib ühele ei pruugi sobida teisele. Õige toitumine on meie heaoluks hädavajalik ja optimaalset tervist ei saa saavutada ilma õigete toitumisharjumuste kasutusele võtmiseta. See konsultatsioon on neile, kes soovivad parandada oma toitumist ja toitumisharjumusi üldise tervise või konkreetse terviseeesmärgi saavutamiseks. Näiteks kaalulangetamise, seedimise probleemide või toitumine vastavalt oma ajurveeda kehatüübile.

Broneeri konsultatsioon siin

Ajurveeda kehatüüp

Prakriti analüüs
Kestvus: 90 minutit

Prakritiks nimetatakse ajurveedas igale inimesele omast individuaalset kehatüüpi. Oma kehatüüpi teades mõistate paremini oma psühholoogilisi ja füsioloogilisi tugevusi ja nõrkusi ning seda, kuidas teie harjumused ja elustiil mõjutavad teie tasakaalu. Selle konsultatsiooni eesmärk on analüüsida teie kehatüüpi (Prakritit) ja soovitada sellele vastavat toitumist ning elustiili, mis sobib teie tervise ja heaolu säilitamiseks kõige paremini. Antakse ülevaade teie Prakriti, teie füüsiliste, vaimsete ja emotsionaalsete omaduste, nõrkuste ja tugevuste ning võimalike kehatüübile omaste terviseprobleemide vältimise kohta.

Prakriti analüüs on soovitatav neile, kes soovivad teha tasakaalu säilitamiseks ja haiguste ennetamiseks teadlikumaid valikuid oma eluviisis ja toitumises.

Broneeri konsultatsioon siin