0.00 €

OSTUKORV

KOKKU 0.00

Teraapiad

Ajurveeda teraapiad annavad võimaluse loomulikul viisil inimeste vaimse, füüsilise ja emotsionaalse seisundi tervendamiseks ja tasakaalustamiseks.

Marmamassaaž

Marmamassaaž on iidne ajurveeda tervendusviis, kus mõjutades marmapunkte, likvideeritakse kehas tekkinud blokeeringuid ja aktiviseeritakse seiskunud energiat. See soodustab toksiinide väljutamist kehast, tugevdab lihaseid ja sidemeid ning tähtsamaid elundkondi ja aitab vabaneda stressist. Marmamassaaž on kasulik paljude haiguste profülaktikaks, käivitades organismis enesetervenduse protsessid.

Broneeri aeg siin

Abhyanga õlimassaaž

Abhyanga on kogu keha õlimassaaž spetsiaalsete taimeõlidega, mis toidavad ja taaselustavad keha kudesid ning võimaldavad mürkainetel rakkudest eemalduda. Abhyanga mõjub kogu kehale noorendavalt ja mõjub hästi naha kuivuse korral.

Broneeri aeg siin

Shirodhara

Shirodhara on rahustav protseduur, kus peenikese ja pideva joana valatkse sooja õli laubale. See lõõgastab sügavalt nii keha kui ka mõistuse kaugemaid soppe. Shirodhara vähendab ärevust ja unetust, toidab peanahka ning annab näole terve ja särava ilme.

Broneeri aeg siin